Ana Sayfa    |    Firmalar    |    Hakkımızda
Firma Başvuru Formu                    Arama kriterlerini temizle >>


Girdiyi Kullanmayı Planlayan Çiftçilere Önemli Not       Kullanıcı Sözleşmesi                

Ürün Ticari Adı Girdi Tipi Etkili Madde Adı Yönetmelik Çeşidi Kontrol ve Sertifikasyon Firması Firma Adı Logo Detay
Vital Power CopperGübreBakırTREKOTAR Ekolojik Tarım Ürünleri Üretim Kontrol Sertifika San. ve Tic. Ltd. Şti.Hekimoğlu Sözmen Otomativ Ve Kimyevi Mamüller Tic. Ve San. Ltd. Şti.
Crop QualityGübreAzot
Organik madde
TREKOTAR Ekolojik Tarım Ürünleri Üretim Kontrol Sertifika San. ve Tic. Ltd. Şti.Hekimoğlu Sözmen Otomativ Ve Kimyevi Mamüller Tic. Ve San. Ltd. Şti.
Gro Essential PlusGübreOrganik maddeTREKOTAR Ekolojik Tarım Ürünleri Üretim Kontrol Sertifika San. ve Tic. Ltd. Şti.Hekimoğlu Sözmen Otomativ Ve Kimyevi Mamüller Tic. Ve San. Ltd. Şti.
Liquid Humus MaxGübreOrganik asit
potasyum
TREKOTAR Ekolojik Tarım Ürünleri Üretim Kontrol Sertifika San. ve Tic. Ltd. Şti.Hekimoğlu Sözmen Otomativ Ve Kimyevi Mamüller Tic. Ve San. Ltd. Şti.
CompanionBitki Koruma MaddesiBacillus subtilisTREKOTAR Ekolojik Tarım Ürünleri Üretim Kontrol Sertifika San. ve Tic. Ltd. Şti.Hekimoğlu Sözmen Otomativ Ve Kimyevi Mamüller Tic. Ve San. Ltd. Şti.
T-22 Planter BoxBitki Koruma MaddesiAB, NOPEkotar, Ceres Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. Bioglobal Zirai Biyolojik Sis. Tarımsal Dan. Gıda Tarım San. ve Tic. A.Ş.
Ecoset Vitormone PlusGübreTREkotar, Ceres Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. Bioglobal Zirai Biyolojik Sis. Tarımsal Dan. Gıda Tarım San. ve Tic. A.Ş.
BiocalGübreDoğal Kaynaklı Kalsiyum KarbonatTREkotar, Ceres Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. Bioglobal Zirai Biyolojik Sis. Tarımsal Dan. Gıda Tarım San. ve Tic. A.Ş.
Biohumus Organik GübreGübreOrganik madde
organik azot-humik fulvik Asit
suda çözünür fosfor penta oksit
potasyum oksit
TR, AB, NOP, JASCeres Kontrol ve Belgelendirme Hizm. Ltd. Şti. KVY Mühendislik Danışmanlık İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Solitar SıvıGübreSolucan gübresiTRCeres Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti.Ege Solucan Organik Gübre Tarım ve Hayvancılık Tic. A.Ş.<< Önceki    1  2  3  4  5      Sonraki >>

50 kayıttan 11 ile 20 arası